Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Poradnik poznańskiego imprezowicza

img-responsive

Nie ważne czy jesteś przyjezdnym, masz chęć na huczną zabawę w nowym miejscu, przybyłeś tu po wykształcenie, czy może akurat, że nie ominą cię nocne atrakcje. Wątpisz w taneczny potencjał tego miejsca? Gdy chcesz wybrać się do lokalu, jakim jest klub Poznań ma wiele do zaoferowania. Przecież nie tylko Kraków może poszczycić się może dobrą zabawą. Dlatego właśnie przedstawić ci możliwości imprezowe Poznania.

Co ulica to różnica, każdy znajdzie coś dla siebie

W centrum Poznania właściwie bawić się możemy do każdego rodzaju muzyki. Od klasycznych klubowych brzmień, po klimaty rap i r’n’b, gorące dancehalle, ragatony, czy salsę. Kawałek podłogi dla siebie znajda tam na pewno fani znanych nam wszystkim szlagierów lat 70, 80 i 90, disco polo. Nie brakuje miejsc, gdzie można posłuchać electro, house, a nawet trapu.

Muzyka, muzyką, a jak z cenami

Ceny w lokalach w Poznaniu, są siła rzeczy nico niższe niż w Warszawie. Właściciele klubów i barów starają się wychodzić do klienta z atrakcyjną ofertą cenową. Na mnóstwo zniżek liczyć mogą tutaj studenci. Także dla pań część z lokali organizuje tkz. Ladys Night. Na terenie tego wielkopolskiego miasta znajdziemy zarówno miejscówki, w których wstęp na imprezę jest płatny, jak i takie gdzie wejdziemy za darmo.

Kiedy najlepiej imprezować w Poznaniu?

Im bliżej weekendu, tym lepsza impreza, to wiadomo wszem i wobec. Jednak jeśli chciałbyś uniknąć tłumów lub po prostu miałbyś ochotę na imprezę w środku tygodni nic straconego. Większość lokali w poznaniu czynna jest 6 lub nawet 7 dni w tygodniu.

 

klub Blueberry Poznań

poradnik-poznanskiego-imprezowicza

ABOUT THE AUTHOR