Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Wykonanie zabiegu.

img-responsive

Henna rzęs czy warto skorzystać z zabiegu w gabinecie?

To jeden z najpopularniejszych zabiegów, które robimy u kosmetyczki.
Zabieg w gabinecie wykonywany jest kilka czy kilkanaście razy dziennie dlatego specjalista ma pewny fach w ręku, z większą precyzją nakłada produkt na rzęsy. Zadba o nasze zdrowie, by produkt nie dostał się do oka, w ten sposób pozbędziemy się niepotrzebnej komplikacji w postaci zapalenia spojówek. Wbrew pozorom henna potrafi szczypać w oczy. Kosmetyczka potrafi ten efekt uboczny zmniejszyć do minimum. Zabieg na szczęście nie jest skomplikowaną procedurą, dlatego nie zajmie nam wiele czasu. Warto skorzystać z profesjonalnej usługi, panie w gabinecie potrafią dobrać odpowiedni kolor henny do naszej urody.
W domowych warunkach może być ciężko zabezpieczyć powiekę od zabrudzenia kosmetykiem, którą w efekcie trzeba doczyścić. Praca na zamkniętym oku także nie jest najłatwiejsza, dlatego będziemy potrzebować drugiej osoby do pomocy. Niewątpliwą zaletą skorzystania z zabiegu jest chwila dla nas, możliwość zrelaksowania się i odprężenia. W salonie na pewno znajdzie się wygodny fotel kosmetyczny.

Henna rzęs czy warto skorzystać z zabiegu w domu?

Henna jest ogólnodostępna.

To produkt, który nie jest dostępny tylko dla kosmetyczek. Możemy kupić go w każdej mniejszej czy większej drogerii. Na opakowaniu znajdziemy dokładną instrukcję tak jak przy koloryzacji włosów w domu. Dlatego nie zagubimy się w kolejnych krokach. Przy odrobinie szczęścia uda nam się kupić hennę za kilka złotych. Dobra cena produktu to kolejny argument za koloryzacją w domu. Do droższych zestawów dołączone są wszystkie elementy, które będą nam potrzebne do nałożenia mieszanki.
Dodatkowym gadżetem są specjalne szablony, które ułatwią nam zabezpieczenie powieki. No i najważniejsze, nie musimy martwić się o swoje zdrowie, gdyż poza chwilą dyskomfortu i pomalowaną powieką na czarno, nieprawidłowo wykonany zabieg nie powoduje ciężkich komplikacji.
Po nieudanej aplikacji pozostaje nam tylko ćwiczyć. I dążyć do perfekcji.

Niezależnie od tego, gdzie wykonamy zabieg. Nowy kolor i wyraziste spojrzenie i pięknie otwarte oko, bez malowania rzęs to efekt, którym możemy cieszyć się dwa czy trzy tygodnie.

 

wykonanie-zabiegu

ABOUT THE AUTHOR