Breaking News
 |  | 

Elektronika

Znów mam 17 lat cda: Komedia pełna humoru i wzruszeń do obejrzenia online

img-responsive

Nie ma nic lepszego niż dobra komedia, która zarówno bawi, jak i porusza emocje. “Znów mam 17 lat” to właśnie takie kino. Film dostępny jest na platformie CDA i oglądając go, można poczuć się jak w latach młodzieńczych.

Komedia z wieloma aktorskimi gwiazdami

Film “Znów mam 17 lat” to komedia z 2009 roku, którą reżyserował Burr Steers. W rolach głównych zobaczymy w tej produkcji m.in. Matthew Perry, Leslie Mann oraz Michelle Trachtenberg. To właśnie oni tworzą zabawny i pozytywny klimat całego filmu. Fani kina komediowego będą zadowoleni, bo humor w tej produkcji przeważa. Jednakże, “Znów mam 17 lat” to nie tylko śmiech.

Magia młodości

Głównym wątkiem filmu jest przeniesienie się 38-letniego Mike’a O’Donnella w ciele 17-latka. Dzięki temu wraca do szkoły średniej i ma szansę zrobić to, czego nigdy nie zrobił jako nastolatek. W tym momencie zaczyna się “Znów mam 17 lat” – komedia, która pokazuje, jak wiele można zmienić w życiu, podczas gdy mamy drugą szansę. Właśnie tu pojawiają się wzruszenia i refleksja.

Lista “efektów ubocznych” zmiany wieku

Przeprowadzenie się w czasie ma swoje konsekwencje, o czym Mike O’Donnell się przekona. Przenieśliśmy jakie skutki ma “efekt uboczny” wycieczki w czasie:

  • Powrót do szkoły średniej – wiąże się to z koniecznością zrobienia lekcji i szukaniem znajomych wśród rówieśników. Niestety dla Mike’a to oznacza też, że musi ocalić swój związek z żoną i córką.
  • Brak pewności siebie – mimo, że Mike wygląda jak 17-latek, to nadal pamięta swoje doświadczenia z życia dorosłego. Sprawiło to, że czasami traci na pewności siebie.
  • Zmiana perspektywy – przeniesienie się w czasie sprawiło, że Mike ma teraz całkiem inne spojrzenie na swoje dotychczasowe życie. Ogląda je ze swoim dorosłym doświadczeniem i rozumieniem.

Przejmująca komedia

“Znów mam 17 lat” to film, który nie jest jedynie opowieścią o powrocie do przeszłości i zmianie własnego życia. To także historie o rodzinie, życiu i miłości, która może przetrwać przeciwności losu. Za sprawą wspaniałych aktorów, reżyserowi udało się połączyć ze sobą humor, wzruszenie i pokazanie wycinka życiowej mądrości.

Podsumowanie

“Znów mam 17 lat” to wspaniała komedia, która nie tylko bawi, ale może też zmusić do refleksji. W rolach głównych świetnie spisują się aktorzy, a reżyseria Burra Steersa pozwala na zabawę w czasie i przemianę. Film dostępny jest w serwisie CDA, więc warto sięgnąć po niego i zanurzyć się w historii Mike’a.

znow-mam-17-lat-cda-komedia-pelna-humoru-i-wzruszen-do-obejrzenia-online

ABOUT THE AUTHOR