Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Obstawianie liczb – zakłady w grach Totalizatora Sportowego

img-responsive

Totalizator Sportowy ma szeroką ofertę liczbowych gier. Ich zasady nie są skomplikowane, co umożliwia praktycznie każdemu wypróbować swoje szczęście. Zasady prawdopodobieństwa sprawiają bowiem, że wytypowanie prawidłowych liczb jest praktycznie niemożliwe metodami naukowymi. Jest to jeden z powodów, dla którego wiele osób wybiera sposób gry na chybił trafił.
Szczęśliwe numery dużego lotka to coś, co interesuje wielu graczy.

 

Niestety, prawdopodobieństwo prawidłowego obstawienia wszystkich sześciu liczb z 49 jest bardzo trudne. Dlatego też nie ma osoby, która ze 100% pewnością poda wszystkie liczby przed losowaniem. Z drugiej strony jest to jedna z tych gier, która umożliwia uzyskanie naprawdę dużej wygranej, w porównaniu do innych produktów z oferty. Choć wyższe wygrane oferuje Eurojackpot, to jednak Lotto nadal ma niższą cenę jednego zakładu.
Duży lotek daje możliwość nie tylko standardowej gry, ale również tak zwanej gry z plusem. Udział w dodatkowym losowaniu daje szansę na milion złotych, nawet jeśli w standardowym losowaniu nie została trafiona nawet jedna liczba. Aby wziąć udział w losowaniu dodatkowym należy zakupić po prostu zakład z plusem.

obstawianie-liczb-zaklady-grach-totalizatora-sportowego

ABOUT THE AUTHOR