Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Najnowsze wersje Audi A3.

img-responsive

Audi to modle aut firmy niemieckiej. Ich logo to 4 pierścienie przecinające się ze sobą. Ich szeroki wybór od małych modeli po duże wypasione bryki są oferowane w wielu bazarach, salonach i tak dalej.

Modele audi, nowoczesna generacja.

Audi A3 8V z 2016 roku jest w cenie około 70000 złotych. Jego spalanie wynosi około 8 – 9 litrów na 100 kilometrów. Zaś spalanie w audi a3 8V S3 limousine o silniku 2.0 to około 8 – 16 litrów w zależności od trybu jazdy samochodu. Producent przedstawia również dla audi a3 raport spalania : hatchback 8 l/ PB, limousine 8 l/ PB, kabriolet (1, 6) – 7, 6 l/ PB, kabriolet (1, 8) – 8, 6 l/ PB, kabriolet (1, 6) – 9, 9 l/ LPG.
Audi A3 sportback przeszło szereg zmian, odbiegło od poprzednich wersji. Jego atuty to dynamika, sportowy wygląd, zupełnie inna niż wszystkie kierownica, kokpit, wypasione wnętrze. Audi ma wstawiony silnik 35 TFSI. Obecnie jest dostępny w sprzedaży, pojawiły się też salony internetowe. Zakup jego jest możliwy na raty i za gotówkę. On jest oferowany również w kuszącej ofercie dla firm.
Nowe standardy wprowadzone przez Unie europejską zmieniły produkcje samochodów. emisja spalin jest o niebo mniejsza. I w zależności od modelu jest ona jak najbardziej zminimalizowana.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że audi A3 to jeden z najnowszej generacji samochodów. Jego spalanie jest bardzo ograniczone i wpływa kojąco na ekologię. w zależności od wersji samochodu spalanie się zmniejsza lub zwiększa.

 

najnowsze-wersje-audi-a3

ABOUT THE AUTHOR