Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Czy można grać w Lotto przez internet?

img-responsive

Przez długi czas gra w Lotto wiązała się z wyjściem z domu i udaniem się do najbliższej kolektury. Z czasem ich dostępność stawała się coraz większa – pojawiały się one w sklepach znanych sieci, a także jako samoobsługowe punkty w galeriach. Co jednak jeśli z jakiegoś powodu nie chcemy opuszczać naszego domu?

Gra w Lotto online

W grudniu 2018 roku Totalizator Sportowy ogłosił, że zakłady Eurojackpot, Mini Lotto, Lotto oraz Lotto Plus będą mogły być kupowane także w sieci. Ta nowość sprawiła, że jeszcze chętniej nabywamy kupony i liczymy na wygranie kilku milionów.

Żeby zagrać w Lotto online należy się zarejestrować na oficjalnej stronie. Wśród wymaganych danych są adres e-mail, hasło oraz PIN do portalu. W następnym kroku musimy podać Totalizatorowi swoje dane osobowe – imię, nazwisko, adres, numer telefonu, numer dowodu osobistego, numer PESEL, a także numer konta bankowego. Żeby zakończyć rejestrację musimy podać informację o tym, skąd mamy pieniądze oraz czy nie jesteśmy politykiem (albo jego rodziną).

Po rejestracji musimy wejść na stronę i się zalogować. Kolejnym krokiem będzie dodanie środków do naszego Portfela Lotto. Możliwe jest to przy pomocy przelewu, karty płatniczej, bądź kodu BLIK.

Jeśli mamy środki na koncie wchodzimy na stronę wybranej przez nas gry, wybieramy liczby, liczbę losowań i ewentualnie sugerowaną przez Lotto subskrypcję kuponu.

W ten sposób weszliśmy do gry i mamy szansę zostać milionerem.

Jak sprawdzić wyniki Lotto online?

Jeśli już wykupiliśmy zakład musimy zaczekać na najbliższe losowanie. Obejrzeć je możemy online, bądź w klasycznej telewizji.

Alternatywą jest jednak wejście na oficjalną stronę Totalizatora Sportowego. Możemy tam sprawdzić wyniki Lotto z ostatnich losowań, a także wprowadzić dane swojego zakładu i dostać informację czy udało nam się wygrać.

Lotto Amistat

mozna-grac-lotto-internet

ABOUT THE AUTHOR