Breaking News
 |  | 

Sprawdź to

Wspólne czytanie przed snem

img-responsive

Noc i sen to chyba najprzyjemniejsza pora dnia. Możemy odpocząć, zrelaksować się, przemyśleć na spokojnie wszystkie nurtujące nas pytania. Czy istniej możliwość umilenia tego czasu dzieciom?

Bajki na dobranoc dla dziewczyny

Z pomocą oczywiście przychodzą różne bajki, małe kobietki uwielbiają książki o księżniczkach, przygody zwierzątek. Wybór dostępnych pozycji na rynku jest ogromny, bajkowe sceny, które pomogą odpłynąć w marzeniach. Za pomocą tych publikacji możemy pobudzić wyobraźnię naszych dzieci. Nie musimy włączać telewizora, wystarczy poczytać i wspólnie przejrzeć ilustracje by na długo w pamięci pozostały przygody Czerwonego Kapturka czy innej postaci z bajki.

Nie zapominaj o swoim dziecku, ono potrzebuje uwagi. A wspólne spędzenie czasu, nawet tego wieczorem zaciska więzi i zbliża wzajemnie do siebie. Nie musisz kupować zabawek, słodyczy wystarczy przy kimś być i poczytać mu trochę.

Nie wiesz na co się zdecydować, może ze swoja mała dziewczynką razem wybierzecie się do księgarni, może jakaś pozycja wpadnie wam przypadkiem w ręce i stanie się ulubioną bajką na dobranoc.

 

wspolne-czytanie-snem

ABOUT THE AUTHOR