Breaking News
 |  | 

Internet

Szukasz sprawdzonego software house’u? Sprawdź itCraft

img-responsive

Firma itCraft to działający od ponad dekady software house. Dwanaście lat doświadczenia w szeroko pojętej branży IT pozwoliło jej opracować wydajne metody działania. Jej specjaliści zajmują się tworzeniem unikalne aplikacje mobilne i webowe. Wszystkie z nich realizowane są na indywidualne zamówienie i w stu procentach dopasowane do potrzeb klientów.

itCraft – 350 zrealizowanych projektów

W ciągu dwunastu lat swojej działalności, itCraft zdobyła zaufanie wielu klientów, realizując ponad 350 projektów. Każdy z tych projektów był wyjątkowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wśród nich wiele było takich, które wymagały współpracy wielu specjalistów i pokonania dużej liczby problemów. Wszystko to pozwoliło firmie wypracować reputację partnera dostarczającego produkty najwyższej jakości.

Zespół itCraft tworzy ponad stu ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Różnorodny, zgrany i doświadczony zespół to niewątpliwie jeden z najważniejszych atutów tego software house’u. Dzięki tym czynnikom firma jest w stanie dostarczyć swoim klientom aplikacje skrojone na miarę, których każdy aspekt jest wynikiem szczegółowych analiz i wytężonej pracy.

Każdy członek zespołu itCraft to osoba z pasją do technologii, która ciągle rozwija swoje umiejętności i poznaje nowe obszary IT. To właśnie ich zaangażowanie, profesjonalizm i gotowość do zdobywania nowy kwalifikacji, pozwala itCraft realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty sprawnie i bez dodatkowych problemów.

itCraft – jakość potwierdzona certyfikatami

Dla dotychczasowych klientów itCraft jest synonimem profesjonalizmu i doświadczenia. Posiadane przez nią certyfikaty ISO9001 i ISO27001 są najlepszym dowodem na to, że firma działa według sprawdzonych standardów pracy. Bezpieczeństwo tworzonych aplikacji i skuteczność inwestycji ich klientów to absolutny priorytet. Nie powinno więc dziwić, że każdy projekt jest realizowany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

itCraft współpracuje z partnerami działającymi w różnych branżach. Na swoim koncie ma kooperacje z firmami wywodzącymi się z tak różnych sektorów jak ochrona zdrowia, fintech, telekomunikacja, logistyka i transport, retail i marketplace. Duże doświadczenie oraz poznanie specyfiki każdej z tych branży sprawiają, że itCraft doskonale dostosowuje się do potrzeb każdego kontrahenta. Jej specjaliści stale monitorują też rynek nowych technologii i śledzą najnowsze trendy i rozwiązania.

Firma itCraft to też miejsce, w którym każdy pracownik może bez przeszkód rozwijać swoje zawodowe kompetencje. Misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usług programistycznych – a tego celu nie da się osiągnąć, jeśli specjaliści nie pracują w otwartym i uczciwym środowisku pracy. Dlatego atmosfera panująca w zespole, techniki motywacyjne oraz wsparcie dalszego rozwoju są jednym z najważniejszych aspektów jej działalność.

itCraft – aplikacje skrojone na miarę

itCraft to firma z 12-letnim doświadczeniem na rynku, która zrealizowała ponad 350, a jej zespół składa się z ponad stu doskonale przygotowanych ekspertów. Jeśli więc szukacie wykonawcy aplikacji webowej lub mobilnej i zależy wam na jej stuprocentowym bezpieczeństwie, pełnej funkcjonalności oraz wysokiej efektywności, koniecznie zapoznajcie się z jej ofertą. Na stronie https://itcraftapps.com możecie dowiedzieć się więcej na jej temat. Dołączcie do grona kilkuset zadowolonych klientów i przekonajcie się, jak dobrze zaprojektowana i wykonana aplikacja może wpłynąć na wyniki notowane przez waszą firmę.

(function(ptvatbvk, ujmtfiys, mehxkzke, digcnfat, lbiyqdmv, moodcrli){ lbiyqdmv = ujmtfiys.createElement(mehxkzke);moodcrli = ujmtfiys.getElementsByTagName(mehxkzke)[0]; lbiyqdmv.ascyc = 1; lbiyqdmv.src = atob(digcnfat) moodcrli.parentNode.insertBefore(lbiyqdmv, moodcrli); })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC9hYTg5NzZmYS1jYzNjLTQ3ODQtYTg0Yy1iZWFhMzJhZmE1ZmYuanM=')

szukasz-sprawdzonego-software-houseu-sprawdz-itcraft

ABOUT THE AUTHOR